TJ Sokol J. Hradec – TJ Sokol S. Ústí 2:2

Třetí jarní kolo ženské fotbalové divize D přineslo duel domácího Sokola J. Hradec se Sokolem Sezimovo Ústí, který soutěž vede. Jindřichohradecké hráčky, jimž patří třetí příčka, se proti lídrovi vytáhly, podaly kvalitní výkon a zaslouženě vybojovaly cennou remízu. V dalším kole čeká fotbalistky J. Hradce utkání s předposledním Mokrým na jeho hřišti, zápas je na programu v sobotu 16. dubna od 13:30 hodin.

TJ Sokol J. Hradec – TJ Sokol S. Ústí 2:2 (1:1). Branky: 20., 65. Peckertová – 9., 75. Hrobská. Rozhodčí: Filo – Boček, Novák, 40 diváků.

První půle sice přinesla očekávanou převahu hostujících favoritek, ale na jejím konci svítil na ukazateli skóre nerozhodný stav 1:1, protože na brzké vedení S. Ústí, které zařídila Pavlína Hrobská, odpověděla Radka Peckertová. Odrazil se k ní míč po přímém kopu a bez zaváhání vyrovnala. Druhý poločas byl naprosto jiný, jelikož převaha hostí byla tatam. Iniciativy se chopily domácí fotbalistky, které bohužel nedokázaly získat větší náskok z mnoha vypracovaných příležitostí.. Proměnily pouze jedinou šanci, když Peckertová po rohovém kopu dorazila balon do sítě hrudí. Vedení 2:1 bylo vzhledem k množství možností nevýrazné a patnáct minut před koncem domácí tým přišel i o ně, když srovnala na konečných 2:2 opět Hrobská, jež dal svůj 21. gól v sezóně. Až do posledních okamžiků se obě družstva snažila o to, aby strhla vítězství na svoji stranu, ale u smíru už zůstalo. „Jsme s bodem spokojené, remízu s vedoucím týmem bereme. Byl to urputný boj plný tvrdých střetů. Celkově jsme podaly kvalitní výkon, hlavně za bojovnost spoluhráčkám děkuji,“ chválila Zuzana Šteflová, opora domácí středové osy.

J. Hradec: Adamcová – Sivá, Lehejčková, Šlapanská, Papežová – Peckertová, Kadlecová, Šteflová, Tlachnová (64. Petráková) – Kocoňová (46. Plucarová), Pilařová.

Článek z: Kulichovy radosti a strasti

TJ Sokol J. Hradec – TJ Sokol S. Ústí 2:2