TJ Mokré – TJ Sokol J. Hradec 2:2 (2:2)

Branky: 10., 34. Kolínová – 3., 38. Pilařová. Rozhodčí: Stach, 37 diváků.

Zápas začal pro hostující družstvo velmi dobře, když se dostalo díky Lence Pilařové do vedení. „Rychle jsme sice vedly, ale nebylo to z naší strany nic zázračného. Však také Mokré brzy vyrovnalo. My jsme špatně kombinovaly, míč nás neposlouchal, odskakoval nám od nohy. Nebyl to z naší strany dobrý fotbal,“ konstatovala středopolařka hostí Zuzana Šteflová. Navíc Sokol JH inkasoval podruhé, když svůj druhý gól vstřelila Zuzana Kolínová, jež se prosadila hlavou po rohovém kopu. Před přestávkou hostující tým ještě stačil vyrovnat druhou trefou Pilařové, kterou k nekompromisnímu zakončení parádní přihrávkou vyzvala Radka Peckertová – 2:2. Vyrovnání dalo Sokolnicím pro druhou půli více sebedůvěry, což se odrazilo v získání převahy a vytváření si mnoha gólových příležitostí po pěkných akcích. „Bylo toho opravdu hodně, co jsme nevyužily. Je to škoda, protože některé akce skutečně vyšly krásně. Mokré jsme vůbec k ničemu nepustily. Znovu to byl na jaře tvrdý mač,“ hodnotila remízu Šteflová. „Se ziskem bodu jsem spokojený,“ doplnil kouč hostí František Šmatlák.

J. Hradec: Adamcová – Sivá, Lehejčková, Šlapanská (46. Kocoňová), Papežová – Peckertová, Kadlecová, Šteflová, Tlachnová – Plucarová, Pilařová.

Článek z: Kulichovy radosti a strasti

TJ Mokré – TJ Sokol J. Hradec 2:2 (2:2)