Jindřichohradecké fotbalistky u Rokycan dostaly tucet gólů

Zápas 15. kola, na který budou chtít raději rychle zapomenout, absolvovaly divizní fotbalistky Sokola J. Hradec v Hrádku u Rokycan. Utkání skončilo naprostým debaklem hostujícího družstva, které inkasovalo 12 gólů! Před jindřichohradeckým celkem je nyní domácí souboj proti Borovanům. Duel sousedek v tabulce se hraje v sobotu 1. dubna od 15:00 hod. na Tyršově stadiónu.

TJ Hrádek – TJ Sokol J. Hradec 12:0 (7:0). Branky: 7., 20., 24., 63., 67., 79. Frantová, 11., 20., 41. Kupilíková, 37. Přibilová, 55. Andrlová, 65. Sadravetzová. Žlutá karta: 0:1 (64. Hronová). Rozhodčí: Bíba, 40 diváků. Hrádek do divize sestoupil z II. ligy a v dosavadním průběhu soutěže zatím jeho výkony nenasvědčovaly, že by mohl pomýšlet na návrat. Teprve proti J. Hradci se předvedl v nejlepším světle. Hosté začali ospale a po celých 90 minut se neprobudili. První gól inkasovali v 7. minutě od Evy Frantové, jež se v zápase trefila šestkrát. Jihočešky přijely pouze se základní jedenáctkou, takže nemohly střídat. Nastoupily bez opor Kateřiny Lehejčkové a Šárky Duškové, což se hodně projevilo na organizaci hry. Za celé střetnutí si Sokol vypracoval dvě gólové šance, do nichž se prodrala Markéta Plucarová, ale trefy si nechala na důležitější zápasy. „Přistoupily jsme k tomu velmi rezervovaně, protihráčky byly rychlejší, lépe kombinovaly. Nám síly rychle ubývaly. Ve druhém poločasu se navíc zranila Pavlína Sivá, ale i s bolavým kotníkem bojovala až do konce. Hrádek byl prostě jednoznačně lepší a my už se musíme soustředit na sobotní domácí zápas s Borovany,“ uvedla Zuzana Šteflová, jež proti Hrádku hrála nezvykle na kraji obrany.

1. Hradec: Lapková – Sivá, Šlapanská, Hronová, Šteflová – Kocoňová, Peckertová, Kadlecová, Marková – Plucarová, Petráková.

Jindřichohradecké fotbalistky u Rokycan dostaly tucet gólů